Piątek, 30 września 2022r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Gminna Biblioteka Publiczna w Starczy zaczyna realizację projektu„Cyfrowi eksperci w podregionie częstochowskim.” – moduł ”Dziennikarstwo on-line”.

09 września, 2022
Gminna Biblioteka Publiczna w Starczy zaczyna realizację projektu„Cyfrowi eksperci w podregionie częstochowskim.” – moduł ”Dziennikarstwo on-line”.

Gminna Biblioteka Publiczna w Starczy zaczyna realizację projektu„Cyfrowi eksperci w podregionie częstochowskim.” – moduł ”Dziennikarstwo on-line”. Projekt finansowany ze środków unijnych , w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020 realizowany będzie przez bibliotekę we współpracy z Wyższą Szkołą Humanitas w Sosnowcu i Szkołą Podstawową w Starczy. Uczestnikami szkoleń na terenie Gminy Starcza będą: pracownik biblioteki oraz nauczyciel i uczniowieSzkoły Podstawowej w Starczy.

                                                               Dyrektor G.B.P. w Starczy Lidia Werecka
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).