Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

II edycja Konkursu Poetyckiego pod patronatem Starosty Częstochowskiego

04 kwietnia, 2023
II edycja Konkursu Poetyckiego pod patronatem Starosty Częstochowskiego

Starostwo Powiatowe organizuje dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych i ponadpodstawowych konkurs poetycki pn. „Wsi spokojna, wsi wesoła”. W roku bieżącym jest to już II edycja konkursu.

 

Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne napisanie wiersza o dowolnej ilości wersów, wcześniej nie nagradzanego i nie publikowanego. Tematem wiersza ma być WIEŚ.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: V-VIII klasa Szkoły Podstawowej i I-IV klasa Szkoły Ponadpodstawowej.

 

Prace wysyłać:

konkursypowiatowe@czestochowa.powiat.pl

wraz ze skanem wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zgłoszenie zostanie potwierdzone informacją zwrotną. 

 

Termin zgłoszenia prac: do 22 maja 2023 r.

 

Regulamin znajduje się poniżej:

 

 
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).