Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

INFORMACJA

07 października, 2022
Kościół w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Urząd Gminy w Starczy zawiadamia o całkowitym zamknięciu ul. Częstochowskiej i ul. Jesionowej  w miejscowości Łysiec w dniu 08.10.2022r.  w godzina od  godz. 7.00 do 20.00 z powodu wykonywania warstwy ścieralnej asfaltu na całej szerokości jezdni.

         Jednocześnie informuję, że komunikacja autobusowa w dniu 08.10.2022r. nie będzie obsługiwać przystanków przy ul. Częstochowskiej i ul. Jesionowej.

Komunikacja autobusowa w pozostałych miejscowościach pozostaje bez zmian.

 
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).