Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

INFORMACJA

13 kwietnia, 2023
INFORMACJA

Informujemy, że w Gminie Starcza planowane jest wprowadzenie zdalnego odczytu wodomierzy. W pierwszej kolejności systemem tym zostaną objęte miejscowości Klepaczka i Własna.

Wymiana wodomierzy głównych na nieruchomościach położonych w wyżej wymienionych miejscowościach będzie bezpłatna, natomiast mieszkańcy, którzy mają założone podliczniki służące do opomiarowania wody zużytej bezpowrotnie mogą na swój koszt je wymienić na wodomierze z zainstalowaną nakładką zdalnego odczytu.
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).