Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

INFORMACJA

18 lipca, 2023
Kościół w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

14 sierpnia 2023r. Urząd Gminy w Starczy będzie nieczynny.

Na podstawie art. 130 § 2 Kodeksu pracy, powyższy dzień wskazany został jako dodatkowy dzień wolny od pracy dla pracowników urzędu w zamian za święto przypadające w sobotę 11 listopada 2023r.

Podstawa prawna:

Zarządzenie nr 55.2023 Wójta Gminy Starcza z dnia 18 lipca 2023 r. w sprawie ustalenia dnia wolnego od pracy w zamian za święto przypadające w sobotę.

 
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).