Niedziela, 5 lutego 2023r. | Imieniny: Agaty, Adelajdy
Pokaż menu

Informacja dot. kursowania autobusów w okresie Świąt Wielkiej Nocy

30 marca, 2021
Informacja dot. kursowania autobusów w okresie Świąt Wielkiej Nocy

FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI LOKALNEJ GTV BUS W CZASIE ŚWIĄT WIELKANOCNYCH A.D. 2021 – ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – GMINA STARCZA oraz kierunki Woźniki – Kalety – Tarnowskie Góry .

ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – GMINA STARCZA oraz kierunki Woźniki – Kalety – Tarnowskie Góry      

Informujemy P.T. podróżnych, że komunikacja GTV BUS w okresie świąt WIELKANOCNYCH w oddziale CZĘSTOCHOWA dedykowana gminie STARCZA oraz linii Tarnowskie Góry będzie funkcjonowała następująco:

01 i 02 kwietnia 2021 (WIELKI CZWARTEK , WIELKI PIĄTEK) autobusy będą kursowały jak w dni robocze w wakacje i ferie (bez kursów z oznaczeniem S).

03 kwietnia 2021 (WIELKA SOBOTA) komunikacja prowadzona będzie jak w soboty.

04 i 05 kwietnia 2021 (NIEDZIELA i PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY) KOMUNIKACJA NIE BĘDZIE PROWADZONA.                                                                                                                                                       

Od dnia 06 kwietnia 2021 (wtorek) autobusy będą kursowały jak w dni robocze w wakacje i ferie (bez kursów z oznaczeniem S).

Uwaga powyższe ustalenia mogą się zmienić ze względu na dynamiczną sytuację epidemiczną. Dlatego prosimy o śledzenie na bieżąco także strony internetowej GTVBUS oraz profilu FB GTVBUS komunikacja lokalna, gdzie na bieżąco dokonywane są aktualizacje o kursowaniu autobusów w zależności od wprowadzanych przez Rząd R.P. obostrzeń.

Bliższe informacje o kursowaniu autobusów można uzyskać także pod numerem telefonu 882 366 949.

 

 

 
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).