Niedziela, 5 lutego 2023r. | Imieniny: Agaty, Adelajdy
Pokaż menu

Informacja dotycząca szczepień

20 kwietnia, 2021
Informacja dotycząca szczepień

INFORMACJA

 

W dniu 26 kwietnia 2021 r. (poniedziałek) odbędzie się szczepienie przeciwko  COVID-19 (Mobilny Punkt Szczepień) na terenie Gminy Starcza.

Na chwilę obecną nie posiadamy informacji jaka szczepionka zostanie zastosowana. 

Zainteresowane osoby urodzone do 1973 roku (włącznie) mogą zgłaszać chęć zaszczepienia się do Urzędu Gminy w Starczy pod nr telefonu  579 470 902 lub 579 470 901.

Zgłoszenia będą przyjmowane do czwartku 22 kwietnia do godziny 15.30

Osoby, które już wcześniej zapisały się na szczepienie, ale jeszcze nie zostały zaszczepione  i nie mają wyznaczonego terminu szczepienia, proszone są o ponowne zgłoszenie chęci zaszczepienia.

Zapewniamy transport dla osób mających trudność w dostaniu się do Punktu szczepień.

Zapisane osoby zostaną poinformowane o miejscu i godzinie szczepienia.
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).