Niedziela, 14 sierpnia 2022r. | Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana
Pokaż menu

Informacja dotycząca szczepień

15 września, 2021
Informacja dotycząca szczepień

 

 

         W sobotę 18 września br. w świetlicy wiejskiej we Własnej, podczas festynu organizowanego przez KGW "Starczanki", w godz. 15.00 - 20.00 będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19. 

Ponadto  w niedzielę  19 września 2021r. w godz. 11.00 – 13.00 ponownie uruchomiony zostanie Mobilny Punkt Szczepień w Urzędzie Gminy w Starczy.                  

         Nie trzeba się rejestrować ani zapisywać na szczepienia – wystarczy przyjść z dowodem osobistym do mobilnego punktu szczepień.

         Dla osób mających trudność w dostaniu się do Punktu szczepień zapewniamy transport

(prosimy o wcześniejszą informację pod nr tel. 579 470 902).

 
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).