Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Informacja Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starczy o terminie złożenia wniosku o wypłatę dodatku węglowego oraz o dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystania niektórych źródeł ciepła.

24 listopada, 2022
Informacja Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starczy o terminie złożenia wniosku o wypłatę dodatku węglowego oraz o dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystania niektórych źródeł ciepła.

Gminny Ośrodek pomocy Społecznej w Starczy informuje, że dobiega końca termin na złożenie wniosku o dodatek węglowy oraz o dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystania niektórych źródeł ciepła.

 

Wszystkie osoby które, nie złożyły jeszcze wniosku lub zgodnie z nowelizacją przepisów z dnia 27 października 2022r. mogą się kwalifikować do ponownego rozpatrzenia wniosku prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Starczy.

 

W przypadku gdy dostali Państwo odmowę przyznania świadczenia bądź wniosek pozostał bez rozpatrzenia należy złożyć kolejny wniosek o wypłatę dodatku w Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Starczy.

 

Zgodnie z art. 2 ust. 9 Ustawy z dnia 5 sierpnia 2022 r. o dodatku węglowym oraz art. 24 ust. 12 Ustawy z dnia 15 września 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw informujemy, że Wnioski można złożyć najpóźniej do 30 listopada 2022 r. (wnioski złożone po tym terminie pozostawia się bez rozpoznania).

 

 

 

Kierownik

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

w Starczy
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).