Niedziela, 5 lutego 2023r. | Imieniny: Agaty, Adelajdy
Pokaż menu

Informacja o zakupie preferencyjnym paliwa stałego

04 stycznia, 2023
Informacja o zakupie preferencyjnym paliwa stałego

Gmina Starcza informuje o kontynuacji zakupu węgla po cenie preferencyjnej. Serdecznie zapraszam mieszkańców naszej gminy do składania wniosków o zakup opału.

Jednocześnie przypominam, że do zakupu preferencyjnego paliwa stałego dla gospodarstw domowych są uprawnione osoby, które spełniają warunki upoważniające do otrzymania dodatku węglowego. Paliwo stałe będzie można nabyć w sortymencie (groszek, orzech).  Limit 1,5 tony węgla, który nie został zakupiony   do 31.12.2022r. będzie można zakupić od 01.01.2023r. Zgodnie z dotychczas obowiązującymi przepisami maksymalna ilość węgla przewidziana do zakupu przez gospodarstwo domowe po cenie preferencyjnej wynosi 3 tony.

 

 

Wnioski można składać

w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Starczy,                

ul. Szkolna 1.  

 

Wzór wniosku znajduje się w załączniku.

 

 
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).