Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Informacja o zakupie preferencyjnym paliwa stałego

05 listopada, 2022
Informacja o zakupie preferencyjnym paliwa stałego

Gmina Starcza włączyła się w akcję dystrybucji węgla. Serdecznie zapraszam mieszkańców naszej gminy do składania wniosków o zakup opału.

Jednocześnie przypominam, że do zakupu preferencyjnego paliwa stałego dla gospodarstw domowych są uprawnione osoby, które spełniają warunki upoważniające do otrzymania dodatku węglowego. Paliwo stałe w sortymencie (groszek, orzech i miał) można będzie nabyć w dwóch partiach: do 1,5 tony w pierwszym terminie do 31 grudnia 2022 r. oraz do 1,5 tony w drugim terminie od 1 stycznia 2023 r.

Wnioski można składać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Starczy, ul. Szkolna 1.

Wzór wniosku znajduje się w załączniku.
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).