Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

INFORMACJA ZUS

19 sierpnia, 2021
INFORMACJA ZUS

24 sierpnia w godzinach 9:00-12:00

organizujemy dyżur telefoniczny

  „Renta z tytułu niezdolności do pracy – prawo, postępowanie w sprawie przyznania świadczenia, niezbędne dokumenty”.

 

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem pod numerem telefonu 34 355 16 59.

 

Link do informacji o dyżurze na naszej stronie https://www.zus.pl/o-zus/kalendarium/szkolenia/-/event/1/dyzur-telefoniczny-renta-z-tytulu-niezdolnosci-do-pracy-prawo-postepowanie-w-sprawie-przyznania-swiadczenia-niezbedne-dokumenty-/4098387

 
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).