Czwartek, 21 września 2023r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

Komunikat dot. jakości wody z wodociągu Starcza

06 lipca, 2023
Komunikat dot. jakości wody z wodociągu Starcza

W związku z wcześniejszymi komunikatami o stanie jakości wody informujemy, że po przeprowadzonych badaniach w  dniu 05.07.2023r przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną woda na ujęciu w miejscowości Starcza jest zdatna do spożycia. W związku z powyższym woda z tego ujęcia została wprowadzona do wodociągu.

W załączeniu komunikat PSSEP w Częstochowie.
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).