Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Komunikat Gminnej Biblioteki Publicznej w Starczy

06 października, 2022
Komunikat Gminnej Biblioteki Publicznej w Starczy

 

 

Komunikat Gminnej Biblioteki Publicznej w Starczy w sprawie

„Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych

oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków-

Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.

 

              

 

 

 

Dyrekcja Gminnej Biblioteki Publicznej w Starczy informuje, że w 2022r. zakupiła nowości wydawnicze do działów: beletrystyka dla dorosłych, literatura dziecięca i młodzieżowa oraz literatura popularnonaukowa.

Zakupy „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”.
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).