Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Konkurs na produkt turystyczny, pamiątkę i potrawę

08 sierpnia, 2023
Konkurs na produkt turystyczny, pamiątkę i potrawę

Rusza kolejna edycja konkursu Częstochowskiej Organizacji Turystycznej w kategorii:

- produkt turystyczny Częstochowy i regionu częstochowskiego

- pamiątka turystyczna Częstochowy i regionu częstochowskiego

- potrawa regionalna

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, pragnących zaprezentować swoje produkty, atrakcje, pamiątki oraz potrawy regionalne oparte na własnych recepturach do wzięcia udziału w naszym konkursie. Wyróżniliśmy już wiele instytucji jak i osób prywatnych. Liczymy, jak co roku, na Państwa zainteresowanie i udział w naszym konkursie.

 

Poniżej załączamy regulaminy i karty konkursowe dla każdej kategorii.

Termin nadsyłania zgłoszeń to 1 września 2023 r.
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).