Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

List Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego do Samorządowców

09 kwietnia, 2024
List Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego do Samorządowców

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego wystosowała list do samorządowców w całej Polsce. Informuje w nim o sytuacji branży drzewnej i skutkach ograniczeń w pozyskaniu drewna jakie zostały wdrożone, lub są planowane w całej Polsce. 

W załączeniu poniżej znajduję się list Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego, w którym przedstawiono kryzysową sytuację branży drzewnej oraz ekspertyza dotycząca ograniczenia pozyskania drewna. Obecne decyzje, które mają na celu ograniczenie pozyskania drewna, są szkodliwe nie tylko dla tej branży, ale mogą też mieć negatywny skutek dla jednostek samorządu terytorialnego.
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).