Piątek, 30 września 2022r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

NAJAKTYWNIEJSZY SENIOR WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO POSZUKIWANY

15 września, 2022
NAJAKTYWNIEJSZY SENIOR WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO POSZUKIWANY

Wojewoda Śląski zaprasza wszystkie mieszkanki i mieszkańców województwa śląskiego, którzy ukończyli 60 lat i wyróżniają się działalnością na rzecz osób starszych oraz integracji międzypokoleniowej do udziału w konkursie.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach – kobiety i mężczyźni. Laureaci otrzymają tytuły „Aktywnej seniorki” oraz „Aktywnego seniora”.

Kandydatów mogą zgłaszać osoby fizyczne, gminy, organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego na terenie województwa śląskiego. Zgłaszający nie może nominować własnej osoby.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 30 września 2022 roku. Należy wypełnić formularz (załącznik nr 1) , podpisać formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników (załącznik nr 2) oraz oświadczenie kandydata o ukończeniu 60 lat.

Poniżej wszystkie załączniki wraz z regulaminem.
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).