Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – ZMIANY W ORGANIZACJI KOMUNIKACJI OD DNIA 03 PAŹDZIERNIKA 2022 ROKU – GMINA STARCZA

30 września, 2022
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA  – ZMIANY W ORGANIZACJI KOMUNIKACJI OD DNIA 03 PAŹDZIERNIKA 2022 ROKU – GMINA STARCZA

ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA – ZMIANY W ORGANIZACJI KOMUNIKACJI OD DNIA 03 PAŹDZIERNIKA 2022 ROKU – GMINA STARCZA.

Od dnia 03.10.2022 (poniedziałek) na wniosek podróżnych i Urzędu Gminy w Starczy wprowadza się następujące zmiany w kursowaniu autobusów dedykowane gminie STARCZA.

  1. w dni nauki szkolnej kurs 7.11 Częstochowa – Łysiec – Starcza Skrzyżowanie po obsłudze sołectw Łysiec, Własna i Rudnik dodatkowo będzie obsługiwał przystanki Klepaczka oraz Klepaczka Zachodnia.

 
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).