Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Piłki dla Afryki – wspieramy dzieci z Tanzanii

23 listopada, 2022
Piłki dla Afryki – wspieramy dzieci z Tanzanii

 

 

Jesteś zapalonym kibicem? Chcesz zaangażować się w piłkarskie święto nie tylko poprzez wspieranie naszej reprezentacji? To wydarzenie powinno Cię zainteresować!

Co powiesz na quiz wiedzy o mistrzostwach świata w piłce nożnej? 30 pytań o wyniki meczów, najlepszych napastników i słynnych bramkarzy. Zastanawiasz się, gdzie w tym wszystkim pomoc potrzebującym? Otóż 100% dochodu z reklam, które będą wyświetlane podczas rozwiązywania quizu, trafi na akcję wysyłki odzieży i sprzętu sportowego dla dzieci z małej wioski w Tanzanii! 

Quiz możesz rozwiązać tutaj: https://mathematics.live/pl/konkurs/pilki-dla-afryki

To będzie Twój wkład w fantastyczną pracę, jaką od 2017 r. prowadzi w Afryce Marcin “Hanys on Tour” Kupczak. Jego pełna pasji działalność, która łączy edukację i sport, umożliwiła zbudowanie kilku boisk, na których prowadził treningi piłkarskie, a także wyremontowanie szkoły w Loltepes - małej wiosce w środkowej części Tanzanii. To tam właśnie trafi sprzęt kupiony za zgromadzone dzięki konkursowi pieniądze. 

Jest to wydarzenie o charakterze międzynarodowym. Prowadzone jest jednocześnie w 14 krajach! 

Zastanawiasz się, jak jeszcze możesz pomóc? Podaj tę informację dalej - wyślij znajomym, udostępnij w social mediach. Przekonajcie się, kto spośród Was ma największą wiedzę o futbolu! 

Sukces całej akcji jest w Twoich rękach! Dla Ciebie to tak niewiele, a dla dzieci w Tanzanii oznacza niepowtarzalną szansę na rozwijanie umiejętności.
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).