Środa, 24 kwietnia 2024r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

Placówka Wsparcia Dziennego zaprasza na warsztaty tworzenia kartek Wielkanocnych

23 lutego, 2024
Kościół w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Placówka Wsparcia Dziennego w Starczy serdecznie zaprasza  dzieci i młodzież na warsztaty tworzenia kartek wielkanocnych. Kartki z życzeniami zostaną podarowane Osobom samotnym i potrzebującym rodzinnego ciepła, które  zamieszkują na terenie gminy Starcza.

Zapraszamy chętnych do włączenia się w wyżej wymienioną akcję.

Zachęcamy do udziału również dzieci i młodzież którzy nie złożyli wniosku do Placówki Wsparcia Dziennego.

Warsztaty odbędą się 28.02.2024 r. i 6.03.2024r. w godz. 15.00- 19.00.

W związku z koniecznością zapewnienia odpowiedniej ilości materiałów do przygotowania kartek prosimy o telefoniczne potwierdzenie obecności pod numer telefonu 0-34 3140-508 lub bezpośrednio u prowadzącej zajęcia.

Sprawmy wiele radości niewielkim wysiłkiem.

Zajęcia poprowadzi Pani Magda Badora.

 

Zachęcamy również do przygotowania takich kartek w domu i dostarczenie do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starczy.
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).