Sobota, 4 lutego 2023r. | Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Joanny
Pokaż menu

Podsumowanie Bezpiecznych Wakacji w Gminnej Placówce Wsparcia Dziennego w Starczy

26 sierpnia, 2022
Podsumowanie Bezpiecznych Wakacji w Gminnej Placówce Wsparcia Dziennego w Starczy

W związku z tym, że wakacje dobiegają końca i niebawem wychowankowie Gminnej Placówki Wsparcia Dziennego w Starczy wrócą do szkół i przedszkoli Naszą Placówkę ponownie odwiedził dzielnicowy z Komisariatu Policji w Poczesnej Asp. sztab. Jerzy Puszczewicz. We wspólnej, ożywionej rozmowie poruszane były zasady zachowania się nad wodą, w górach, w lesie a także podczas upałów czy burz. Dzieci chętnie opowiadały jak spędzały wakacje i czy były świadkami niebezpiecznych zachowań podczas wypoczynku letniego.

Dzielnicowy poruszył także temat bezpiecznej drogi do szkoły i powrotu do domu w związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego i powrotem dzieci do szkoły.

 
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).