Środa, 24 kwietnia 2024r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

Próbny egzamin ósmoklasisty z języka polskiego na dyktanda.pl! – zaproszenie

12 kwietnia, 2023
Próbny egzamin ósmoklasisty z języka polskiego na dyktanda.pl! – zaproszenie

Zapraszamy uczniów ósmej klasy do przetestowania swojej wiedzy na próbnych egzaminach ósmoklasisty na dyktanda.pl!

Przygotowaliśmy dla wszystkich chętnych uczniów bezpłatne próbne egzaminy, które odzwierciedlają standardy egzaminacyjne i pozwalają na przetestowanie swoich umiejętności. Zapraszamy do wzięcia w nich udziału!

W ramach próbnych egzaminów, będziecie mieli możliwość rozwiązać 18 arkuszy z języka polskiego oraz 16 arkuszy z matematyki. W ten sposób, możecie sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w praktyce, co pozwoli w lepszym stopniu przygotować się do egzaminu ósmoklasisty.

Pytania na próbnym egzaminie ósmoklasisty będą miały różną formę, włączając w to pytania otwarte i zamknięte.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: https://www.dyktanda.pl/egzamin-osmoklasisty/ w celu zdobycia więcej informacji na temat próbnego egzaminu ósmoklasisty

Nie czekaj dłużej, przetestuj swoją wiedzę już teraz, biorąc udział w próbnym egzaminie ósmoklasisty i zyskaj większą pewność siebie.
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).