Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

Przygotuj się do egzaminów – Zaproszenie na próbne egzaminy maturalne

21 kwietnia, 2023
Przygotuj się do egzaminów – Zaproszenie na próbne egzaminy maturalne

Nie przegap okazji, aby wziąć udział w bezpłatnych próbnych egzaminach maturalnych z matematyki i chemii dla uczniów szkół średnich.

 Udostępniliśmy łącznie 19 arkuszy z różnymi rodzajami pytań, które zostały przygotowane przez doświadczonych egzaminatorów CKE oraz OKE.Celem próbnych matur jest zapewnienie skutecznego treningu przed docelowymi egzaminami oraz pomoc w sprawdzeniu swojej wiedzy i umiejętności. Na mathematics.live znajdziecie 16 arkuszy z matematyki i 3 arkusze z chemii a w nich różnego rodzaju pytania, w tym otwarte i zamknięte, które pomogą wzmocnić umiejętności rozwiązywania testów.

Każdy z uczniów szkół średnich ma możliwość wzięcia udziału w próbnej maturze, a wszystkie arkusze egzaminacyjne są dostępne bezpłatnie. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: http://www.mathematics.live/pl/probne-matury

Sprawdź swoją wiedzę przed egzaminami i zwiększ swoje szanse na osiągnięcie dobrych wyników dzięki naszym próbnym maturom.
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).