Sobota, 4 lutego 2023r. | Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Joanny
Pokaż menu

Siepomaga Zbiórka charytatywna dla Lili Ptasznik

09 stycznia, 2023
Siepomaga Zbiórka charytatywna dla Lili Ptasznik

Lila Ptasznik to mała dziewczynka, która zmaga się z guzem mózgu. Jest taka malutka, a jej życie jest śmiertelnie zagrożone. Jedyna słuszna decyzja w tym przypadku to protonoterapia w Essen. Procedura załatwiania tej terapii jest jednak niezwykle długa, a nowotwór szybko odrasta.

Prośbę o pomoc kierujemy w imieniu jej mamy - byłej mieszkanki Gminy Starcza.

Więcej na temat Lilii na stronie Fundacji Siepomaga:

https://www.siepomaga.pl/en/lila-ptasznik

Pomóżmy Lili, sprawmy by mogła trafić na terapię jak najszybciej.

Pamiętajcie dobro wraca!

 
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).