Niedziela, 25 lutego 2024r. | Imieniny: Wiktora, Cezarego
Pokaż menu

Sukces druhów OSP Łysiec i drużyny młodzieżowej OSP Rudnik Mały 21 października 2023r. w Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Konopiskach

23 października, 2023
Sukces druhów OSP Łysiec i drużyny młodzieżowej OSP Rudnik Mały 21 października 2023r. w Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Konopiskach

W dniu 21 października 2023r. odbyły się XIII Powiatowe Zawody Sportowo–Pożarnicze o Puchar Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że reprezentujące naszą gminę jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych uzyskały rewelacyjne wyniki:

- druhowie z OSP Łysiec zajęli 1 miejsce w kategorii seniorów,

- drużyna młodzieżowa z OSP Rudnik Mały zajęła 2 miejsce w kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych CTIF.

Gratulujemy wszystkim druhnom i druhom wyników!

 
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).