Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Webinary o maturze i egzaminie ósmoklasisty z angielskiego

18 listopada, 2022
Webinary o maturze i egzaminie ósmoklasisty z angielskiego

Czas na szkolnych lekcjach jest ograniczony, a program wypełniony po brzegi. Nieobecność na kilku lekcjach może dodatkowo pogorszyć sytuację. 

Dlatego warto czasem skorzystać z pozaszkolnego wsparcia w edukacji. Zwłaszcza, jeżeli jest ono dostępne bezpłatnie. A ponadto organizowane przez profesjonalistę - tak jak w tym przypadku przez egzaminatorkę OKE.

W imieniu prowadzącej oraz serwisu Tutors.live zapraszamy na dwa bezpłatne webinary:

Czego się spodziewać na egzaminie ósmoklasisty?

19 listopada o 19:00

Czego spodziewać się na maturze podstawowej z angielskiego? 

20 listopada o 20:00

To niepowtarzalna okazja, aby poznać odpowiedzi na te pytania bezpośrednio od nauczycielki pracującej przy egzaminach. Polecamy!
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).