Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Wielkanocna Kartka dla Seniora

22 marca, 2024
Wielkanocna Kartka dla Seniora

W ramach warsztatów w Gminnej Placówce Wsparcia Dziennego w Starczy dzieci i młodzież własnoręcznie wykonały kartki Wielkanocne z życzeniami, które zostaną przekazane samotnym seniorom, mieszkańcom Naszej Gminy przebywającym w domach pomocy społecznej w Turowie i w Częstochowie oraz podpieczonym Ośrodka Pomocy Społecznej. Mamy nadzieję, że Nasz miły gest wywoła uśmiech i radość, co niewątpliwie korzystnie wpłynie na dobre samopoczucie.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starczy serdecznie dziękuje wszystkim dzieciom które tak licznie włączyły się w Nasza akcję tworzenia kartek a także wychowawcom za zaangażowanie i pomoc.

 

Życzymy Wszystkim Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy.
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).