Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Z życia Gminnej Biblioteki Publicznej w Starczy

16 maja, 2024
Kościół w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

15 maja 2024r.  odbyło się spotkanie z autorką kryminału, mieszkanką naszej gminy – Panią Mają Opiłka. W spotkaniu zorganizowanym przez pracowników biblioteki brały udział czytelniczki, miłośniczki dobrej literatury, mieszkanki Gminy Starcza (i nie tylko), które z zainteresowaniem wysłuchały opowieści o kulisach powstawania debiutu literackiego naszego gościa. Pani Maja opowiedziała nam o swojej książce „Czarny Żałobnik”, która zebrała mnóstwo entuzjastycznych recenzji od uznanych postaci ze świata literackiego. Nasze czytelniczki na spotkaniu podzieliły się wrażeniami i pozytywnymi opiniami na temat przeczytanego kryminału. Bardzo dziękuję autorce i uczestniczkom za ciekawe spotkanie w bardzo miłej atmosferze.

P.S. Książka „Czarny Żałobnik”  dostępna w GBP w Starczy.

 

                                                                                                                          Lidia Werecka
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).