Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

ZAKOŃCZENIE WAKACJI W PLACÓWCE WSPARCIA DZIENNEGO

05 września, 2022
Kościół w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Z okazji zakończenia wakacji dla dzieci i młodzieży uczestniczącej w zajęciach Gminnej Placówki Wsparcia Dziennego w Starczy zorganizowano ognisko.

Dzieci i młodzież miały możliwość wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. W trakcie zabawy dzieci znalazły czas na zjedzenie samodzielnie upieczonych nad ogniskiem pysznych kiełbasek.

 

Dziękujemy wszystkim wychowankom za udział w zajęciach w Placówce i życzymy samych sukcesów w nauce i nieustannego dążenia do spełniania marzeń.

 

                                                                                                                                                                        Wychowawcy

Gminnej Placówki Wsparcia Dziennego w Starczy
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).