Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

ZAPROSZENIE BIEG Z FLAGĄ

28 kwietnia, 2023
ZAPROSZENIE BIEG Z FLAGĄ

Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek zaprasza do udziału w wydarzeniu pn. Tauron Bieg z Flagą, które odbędzie się 2 maja 2023 roku w Katowicach.

Spotykamy się 2 maja o godz. 16:00 na starcie w Katowickim Parku Leśnym (Aleja Trzech Stawów na wysokości lotniska Muchowiec) by wspólnie pokonać trasę 5 km biegu i marszu NW. Trasa posiada atest PZLA. Zapraszamy całe rodziny, dla dzieci przewidziano starty w biegach na 200, 400 i 800 m oraz wiele atrakcji – animacje, dmuchańce, fotobudka, pokazy, upominki.

Na uczestników czekają atrakcyjne pakiety startowe – koszulki biegowe (dla dzieci czapeczki), odlewany pamiątkowy medal, zestaw gadżetów od współorganizatora – firmy Tauron, poczęstunek
i woda.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisy i regulamin wydarzenia na stronie: www.biegzflaga.pl

Wydarzenie ma na celu uczczenie Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, upamiętnienie Roku Wojciecha Korfantego oraz upowszechnianie biegania i Nordic Walking jako zdrowych form aktywności fizycznej i rekreacji.
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).