Sobota, 25 maja 2024r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

Zaproszenie do Dziecięcej Drużyny Pożarniczej

10 maja, 2024
Zaproszenie do Dziecięcej Drużyny Pożarniczej

Ochotnicza Straż Pożarna w Rudniku Małym zaprasza do udziału w naborze do Dziecięcej Drużyny Pożarniczej - Przyjaciele Straży! Celem DDP jest poszerzanie wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej, rozwijanie sprawności fizycznej oraz nauka zasad pierwszej pomocy przedmedycznej.

Wymagane zgody rodziców/opiekunów prawnych oraz stan zdrowia pozwalający na udział w zajęciach. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 25 maja 2024 r. o godzinie 10:00 w strażnicy OSP Rudnik Mały przy ul. Śląskiej 50. Wszelkie pytania prosimy kierować pod numery:
514-825-934, 605-741-189.

Szczegółowe dane znajdują się na plakacie poniżej.
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).