Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Zaproszenie do składania ofert na realizację zadania pn. „Prace konserwatorsko-restauratorskie kościoła parafialnego w Starczy”.

19 czerwca, 2024
Urząd Gminy i OSP w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy i OSP w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

 

Inwestycja współfinansowana

z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków

 

 

Parafia Katolicka NMP Częstochowskiej w Starczy zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. „Prace konserwatorsko-restauratorskie kościoła parafialnego w Starczy”. (Postępowanie prowadzone na Platformie e-Zamówienia pod adresem:  https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-d36f4cd3-2886-11ef-a458-c2a7c3d67e03).

 
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).