Środa, 24 kwietnia 2024r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

Zaproszenie na próbny egzamin ósmoklasisty z matematyki

20 kwietnia, 2023
Zaproszenie na próbny egzamin ósmoklasisty z matematyki

Z Mathematics.live uczniowie ósmej klasy mogą przetestować swoją wiedzę przed egzaminem ósmoklasisty! Zapraszamy do wzięcia udziału w próbnych egzaminach i sprawdzenia swoich umiejętności.

Uczniowie, którzy chcą przetestować swoją wiedzę i umiejętności przed egzaminem, mają okazję skorzystać z bezpłatnych próbnych egzaminów. Arkusze, przygotowane przez ekspertów, odzwierciedlają standardy egzaminacyjne.

W ramach próbnych egzaminów, przygotowaliśmy dla Was aż 34 arkusze z języka polskiego i matematyki! Zachęcamy do rozwiązania ich wszystkich, by jak najlepiej przygotować się do egzaminu ósmoklasisty.

Egzamin dla uczniów szkół podstawowych składać się będzie z pytań o różnej formie. Będą to pytania zamknięte, na które można udzielić jednoznacznej odpowiedzi, oraz pytania otwarte, które wymagają bardziej rozwiniętej odpowiedzi.

Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie internetowej: https://www.mathematics.live/egzamin-osmoklasisty/

Wiele uczniów ma problemy ze stresem i napięciem przed egzaminem ósmoklasisty. Dzięki próbnym egzaminom możesz nauczyć się radzenia sobie z tymi emocjami i przygotować się na egzamin w pełni skoncentrowany. Weź udział w próbnych egzaminach i zyskaj pewność siebie przed wielkim dniem!
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).