Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Zwiększenie dostępności budynku Urzędu Gminy w Starczy dla osób niepełnosprawnych oraz ze specjalnymi potrzebami

17 kwietnia, 2023
Kościół w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Kościół w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Zwiększenie dostępności budynku Urzędu Gminy w Starczy dla osób niepełnosprawnych oraz ze specjalnymi potrzebami

Informujemy, że Gmina Starcza realizuje przedsięwzięcie grantowe pn. „Zwiększenie dostępności budynku Urzędu Gminy w Starczy dla osób niepełnosprawnych oraz ze specjalnymi potrzebami”, finansowane w ramach projektu „Dostępny samorząd – granty” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Celem przedsięwzięcia grantowego jest poprawa zapewnienie dostępności do usług publicznych świadczonych przez Urząd Gminy w Starczy dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnościami.

 

Wartość grantu: 173 988,82 PLN

 
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).