Niedziela, 25 lutego 2024r. | Imieniny: Wiktora, Cezarego
Pokaż menu

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 października, 2022
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

,, Zacną rzeczą jest uczyć się,

lecz jeszcze zacniejszą - nauczać"

                         M. Twain

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najlepsze życzenia dyrektorom, nauczycielom, pedagogom i pracownikom oświaty, którzy na co dzień dbają o edukację i wychowanie młodego pokolenia.

Dziękuję za przekazywaną wiedzę, za zawodowe i osobiste zaangażowanie w wykonywaną pracę, za profesjonalizm, kształtowanie wartości wśród młodych ludzi.

Wszystkim nauczycielom i wychowawcom życzę dużo sił i wytrwałości w trudnej, ale jakże ważnej i szczytnej pracy. Niech wdzięczność młodych ludzi i ich rodziców będzie dla Państwa najwyższą nagrodą i źródłem wielkiej satysfakcji. 

                                                                                                                                          WÓJT GMINY  STARCZA

                                                                                                                                           WIESŁAW SZYMCZYK

 

 
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).