Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Bezpłatne badania w Szpitalu im. Rudolfa Weigla

16 marca, 2016

W najbliższą sobotę, 19 marca, w Szpitalu im. Rudolfa Weigla odbędzie się akcja profilaktyczna Biała Sobota, zorganizowana z myślą o mieszkańcach Blachowni i okolicy. W Ambulatorium Szpitala im. Rudolfa Weigla przy ul. Sosnowej 16 w Blachowni na pacjentów skorzystać będzie można z ponad150 bezpłatnych badań i konsultacji.

Biała Sobota w Szpitalu im. Rudolfa Weigla to doskonała okazja, by skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji z lekarzami wielu specjalności. Na mieszkańców Blachowni i okolic czekają specjaliści z zakresu chorób wewnętrznych, ortopedii, chirurgii ogólnej, ginekologii i pediatrii. Zostaną również nieodpłatnie przeprowadzone badania diagnostyczne, między innymi: USG kolan, USG brzucha, USG tarczycy, EKG spoczynkowe, pomiar ciśnienia tętniczego krwi. Dodatkowo na zlecenie lekarzy wykonywane będą również badania analityczne: morfologia, OB, pomiar glukozy, elektrolity, ogólne badanie moczu.

Profilaktyka jest podstawową kwestią w zakresie ochrony zdrowia. Mamy nadzieję, że bezpłatne badania profilaktyczne realizowane w ramach Białej Soboty przyczynią się do polepszenia stanu zdrowia mieszkańców Blachowni – mówi Tomasz Kołodziejski, Dyrektor Szpitala im. Rudolfa Weigla.

Na bezpłatne badania i konsultacje można się zapisać, dzwoniąc pod numer: tel. 34/327 91 75 wew. 269.

Liczba miejsc w ramach akcji jest ograniczona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).