Sobota, 25 maja 2024r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

Gratulacje i życzenia dla nowego starosty

20 lutego, 2017

Wśród wielu życzeń i gratulacji składanych nowemu staroście częstochowskiemu Krzysztofowi Smeli osobiście i przesyłanych za pośrednictwem poczty, nie zabrakło listów gratulacyjnych nadesłanych z Ukrainy i Niemiec. W imieniu władz zaprzyjaźnionego powiatu śniatyńskiego na Ukrainie gratulacje i życzenia przysłali Iwan Uhryn - przewodniczący Rady Powiatu i Bogdan Swiszowskij – starosta rejonu śniatyńskiego. Wyrazili oni nadzieję, że nowe stanowisko będzie dla starosty Smeli źródłem licznych sukcesów, a powiatowi częstochowskiemu zapewni dalszy rozwój i zadowolenie mieszkańców. Wyrazili także nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Nadzieję na dobrą i jeszcze szerszą niż do tej pory współpracę wyraził w swym liście także starosta powiatu bodeńskiego (Niemcy) Lothar Wölfle. 

- Cieszę się, że powierzono Panu niezmiernie ciekawe i piękne zadanie – napisał starosta bodeński. – Przed dziesięcioma laty przeszedłem podobną drogę, gdy przestałem być wójtem i zostałem wybrany starostą. Zakres zadań będzie bardziej rozległy, ale też możliwości kształtowania rzeczywistości dużo większe. Dlatego życzę Panu wszystkiego dobrego, wielu sił i powodzenia.

Za wszystkie życzenia starosta Krzysztof Smela serdecznie podziękował.

Skomentuj

Podaj treść

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).