Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

II Konkurs Powiatowy „Cztery Poru Roku Oczami Dziecka”

19 września, 2017

W roku bieżącym po raz drugi organizujemy Konkurs Powiatowy „Cztery Poru Roku Oczami Dziecka” pod patronatem Starosty Częstochowskiego, skierowany do uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu naszego powiatu.

Pierwszy konkurs zakończył się dużym sukcesem, nadesłano ponad 650 prac z  15 gmin powiatu częstochowskiego, a komisja konkursowa nagrodziła 42 osoby.

Druga edycja konkursu jest współorganizowana przez Starostwo Powiatowe i Szkołę Podstawową Nr 1 im. M. Konopnickiej w Blachowni.

Nagrody zostaną ufundowane przez Powiat Częstochowski, a podsumowaniem konkursu będzie wydanie kalendarza na rok 2018 z pracami laureatów.

Termin nadsyłania/składania prac: 17.10.2017 r. (decyduje data stempla pocztowego).

Pliki do ściągnięcia

  • 1. Regulamin
  • Ściągnij wszystkie
  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).