Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Konferencja „Ekologiczna Zagroda 2023”

28 kwietnia, 2023

Konferencja „Ekologiczna Zagroda 2023”

Zapraszamy na konferencje „Ekologiczna Zagroda 2023”. Konferencja organizowana jest w nawiązaniu do konkursu „Ekologiczna Zagroda 2023” i  ma na celu propagowanie zasad dobrej praktyki rolniczej, upowszechnianie metod i celów produkcji rolniczej metodami ekologicznymi, a także upowszechnianie celów polityki ekologicznej państwa i lokalnych strategii w zakresie ochrony środowiska.


Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej (online i stacjonarnie) w dniu 19  maja o godz. 10.00 w sali sesyjnej  Starostwa Powiatowego w Częstochowie,  dostęp do konferencji online będzie możliwy poprzez link https://meet.google.com/zfz-guho-evs, po wcześniejszym zgłoszeniu.  


Termin Konferencji : 19.05.2023. godz. 10.00

Dostęp do konferencji online  poprzez link: 

https://meet.google.com/zfz-guho-evs 

Zawartość linku aktywuje się przed rozpoczęciem szkolenia.


Zainteresowanych udziałem w konferencji,  proszę o dostarczenie formularzy zgłoszenia do Starostwa Powiatowego w Częstochowie pocztą, osobiście lub przesłanie zgłoszeń drogą email na adres: odpady@czestochowa.powiat.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).