Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Konkurs Poetycki “Wsi spokojna, wsi wesoła”

23 marca, 2023

Konkurs Poetycki "Wsi spokojna, wsi wesoła

Zapraszamy do udziału w II Konkursie Poetyckim pt. „Wsi spokojna, wsi wesoła” pod patronatem Starosty Częstochowskiego Krzysztofa Smeli.


Kto organizuje? Starostwo Powiatowe w Częstochowie.


Tematyka? Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne napisanie wiersza o dowolnej ilości wersów, wcześniej nie nagradzanego i nie publikowanego. Tematem wiersza ma być WIEŚ.


Dla kogo? Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: V-VIII klasa Szkoły Podstawowej i I-IV klasa Szkoły Ponadpodstawowej


Gdzie wysłać prace? konkursypowiatowe@czestochowa.powiat.pl wraz ze skanem wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zgłoszenie zostanie potwierdzone informacją zwrotną. 


Do kiedy? Termin zgłoszenia prac: do 22 maja 2023 r.


Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania poniżej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).