Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Konkurs „Świąteczna Kartka od Starosty”

18 października, 2021
Konkurs „Świąteczna Kartka od Starosty”

Konkurs „Świąteczna Kartka od Starosty”

Starosta Częstochowski zaprasza do udziału w konkursie „Świąteczna Kartka od Starosty”. Tegoroczna edycja jest pierwszą w tym roku, a każda kolejna będzie inna od poprzedniej. Chcemy, aby uczniowie przyłączyli się do tradycji tworzenia i pisania kartek świątecznych. 

W roku 2021 uczestnicy tworzą kartkę w graficznym programie komputerowym Paint/Paint 3D. Zaprojektowanie kartki będzie wymagało od uczestników umiejętności pracy w programie, zdolności plastycznych i dużej wyobraźni. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu częstochowskiego. Zwycięskie kartki zostaną wydrukowane i rozesłane do instytucji współpracujących ze Starostwem oraz w nagrodę przekazane laureatom. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).