Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Krzysztof Smela wybrany na stanowisko Starosty Częstochowskiego

Krzysztof Smela wybrany na stanowisko Starosty Częstochowskiego

Krzysztof Smela wybrany na stanowisko Starosty Częstochowskiego

Podczas I Sesji Rady Powiatu Częstochowskiego zaświadczenia o wyborze na radnych otrzymało 25 osób. Nowa rada wybrała ze swojego składu prezydium, do którego weszli: Andrzej Kubat, który kolejną kadencję będzie przewodniczącym oraz Monika Kosielak i Jerzy Socha, którzy zostali wiceprzewodniczącymi.


Radni rozszerzyli porządek obrad o wybór zarządu powiatu. Głosowanie wygrał Krzysztof Smela, który będzie kontynuował pracę na stanowisku Starosty Częstochowskiego. Wicestarostą został Jan Miarzyński, Członkami Zarządu: Gwidon Jelonek, Adam Morzyk i Anna Dziewior.


Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).