Środa, 24 kwietnia 2024r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

Mistrzostwa w tenisie stołowym

08 marca, 2023
Mistrzostwa w tenisie stołowym

Mistrzostwa w tenisie stołowym

4 marca w hali sportowej w Poczesnej odbyły się Indywidualne  Mistrzostwa Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie w tenisie stołowym.


Przy stołach rywalizowali zawodnicy z gmin: Poczesna, Dąbrowa Zielona, Konopiska i Kłomnice. Wśród najmłodszych kategorii prym wiedli zawodnicy z Aleksandrii i Dąbrowy Zielonej. Najstarsze kategorie zdominowali tenisiści stołowi z Poczesnej.


Wyniki:

ŻACZKI  

1. Maja Spyra                                        

2. Zuzanna Chwastek                        

3. Ewa Balsam                                       

4. Maja Sikora                                          

5-6.  Jowita Zaskórska                                        

              Iza Grudniewska                                 

        7.   Tola Gryszka                          

ŻACY      

1.   Michał Rokita                         

2.   Kamil Krzak                                    

3.   Miłosz Kosin                    

4.   Marcel Kucharski             

5-6.   Franciszek Kuna               

Wojciech Figzał                

7-8.   Tymoteusz Lara                

Karol Ogrodniczek               

9-12.   Kacper Chwastek             

Paweł Gosek                     

Igor Włodarz                     

Antoni Kowalczyk            

13.   Bartosz Ziętara                


MŁODZICZKI           


1. Patrycja Herman                  

2. Zofia Balwierz                          

3. Nadia Kotarska                             

4. Aleksandra Michalska            

5-6. Weronika Wojciechowska                                                                                                                                                    

Anna Szymczyk                      

7-8. Nicola Brzęczek                             

Wiktoria Walentek     


MŁODZICY         

1.   Marek Boborowski          

2.   Marcel Hasikowski          

3.   Radosław Śnioszek           

4.   Jakub Sojda                        

5-6.   Fabian Kregulewski                  

Aleksander Bazulewicz            

7-8    Filip Chwastek                        

   Maciej Ślęzak                          

9.   Jakub Zakrzewski             

                                                          

KADETKI    

1. Nicola Skarlak                                   

2. Martyna Dzieniarz                     

3. Julia Łęgowik                               

4. Oliwia Sowińska                            

5-6. Emilia Rutkowska 

                Katarzyna Wosik                           

7-8. Wiktoria Wolska                           

Wiktoria Herman                        

9-1 0.  Napierała Klaudia  

                Oliwia Chodkowska       


            KADECI

1. Jakub Cieśla    

2. Aleksander Kaczmarek

3. Dominik Strąk      

4. Bartosz Makowski   

5-6.   Szymon Basiak             

Filip Sikora         

7-8.   Mateusz Orlikowski     

Cyprian Zagórski          

9-10   Tomasz Rokita    

Mateusz Jamroziński                                                                                                                                                                   

                    

  JUNIORZY

1. Krzysztof Grochowina   

2. Dominik Wąsiński    

3. Krystian Pruchnicki          

SENIORKI          

1. Mariola Ciura           

2. Alicja Górska     

3. Joanna Włodarz                    

SENIORZY

1. Mariusz Sikora    

2. Jerzy Michalik          

3. Tomasz Zajko     

4. Robert Ogrodniczek                                  





Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).