Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Nowa hala w Widzowie

21 listopada, 2022

Nowa hala w Widzowie

Już od poniedziałku uczniowie Szkoły Podstawowej w Widzowie mogą oficjalnie korzystać z nowej hali sportowej wraz za pełnym zapleczem sanitarno-technicznym jak i zagospodarowanej przestrzeni wokół obiektu.

W trakcie uroczystości otwarcia hali sportowej obecnym był Wicestarosta Jan Miarzyński, który pogratulował przedstawicielom lokalnego samorządu i wyraził wdzięczność w imieniu Powiatu Częstochowskiego za rozwijanie tak ważnej sfery jaką jest tworzenie warunków do kształcenia młodzieży i uprawiania sportów przez mieszkańców. Hala z pewnością zaspakaja do tej pory istniejący deficyt w zakresie prowadzenia zajęć wychowania fizycznego, które od teraz będą mogły odbywać się bez żadnych przeszkód technicznych, w niezwykle komfortowych warunkach. Na oficjalne oddanie hali sportowej w Widzowie przybył również Mariusz Dobrakowski zastępca Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Częstochowie, który od wielu lat zaangażowany w życie Gminy Kruszyna społecznik pełni funkcję Radnego Gminy. Jak podkreślał ogromnie cieszy go doprowadzenia do końca, tak ważnej i bliskiej jego sercu inwestycji, która odpowiedziała na oczekiwania mieszkańców Widzowa. My również dołączamy się do gratulacji i życzymy kolejnych wspniałych inwestycji na terenie Gminy Kruszyna. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).