Sobota, 19 czerwca 2021r. | Imieniny: Gerwazego, Protazego
Pokaż menu

Po XXV Sesji

27 maja, 2021
Po XXV Sesji

Po XXV Sesji

Radni przyjęli wszystkie zaproponowane porządkiem obrad uchwały.

Starosta przedstawiając pracę międzysesyjną Zarządu, poinformował o zmianie siedziby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, które od 1 lipca będzie przyjmowało mieszkańców na ulicy Jasnogórskiej. Jednocześnie w siedzibie starostwa rozpoczną się prace dostosowujące budynek do nowych wymogów sanitarnych.

Jedna z najcięższych zim w kategorii utrzymania dróg doprowadziła do dużych szkód i ubytków nawierzchni. Starosta poinformował, że została już wybrana firma, która rozpocznie remonty. Wkrótce możemy spodziewać się utrudnień w ruchu, ale i poprawy stanu nawierzchni dróg.

Rada dokonała zmian w komisjach. W skład Komisji Edukacji, Kultury, Promocji i Sportu oraz Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej weszła nowa radna Joanna Tekiela.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).