Czwartek, 1 grudnia 2022r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

Rozstrzygnięto Konkurs 4 Pory Roku

03 grudnia, 2021
Rozstrzygnięto Konkurs 4 Pory Roku

Rozstrzygnięto Konkurs 4 Pory Roku

Komisja Konkursowa w trakcie posiedzenia wskazała następujące zwycięskie prace :


Konkurs „Cztery Pory Roku Oczami
Dziecka” 
2021r.

 

Kategoria wiosna:

I miejsce – Lilianna
Jabłońska, kl. II, SP w Lgoczance

II miejsce – Alicja
Margas, kl. I, SP nr 1 w Koniecpolu

III miejsce – Roksana
Michoń, kl. III, SP w Zrębicach

Wyróżnienia:

Ada Junak, kl. II, SP w
Nieradzie

Maja Sirek, kl. II SP w
Nieradzie

Anna Zgardzińska, kl. I
SP w Mstowie

Lena Stępień, kl. II SP
w Kamienicy Polskiej

Oliwia Kowalska, kl. I
SP nr 1 w Koniecpolu

Filip Jastrząbek, kl.
II SP w Dąbrowie Zielonej

 

Kategoria 4w1:

I miejsce – Maciej
Siemiński, kl. II, SP w Skrzydlowie

II miejsce – Milena
Rozwadowska, kl. III, SP w Rudnikach

III miejsce – Maria
Kowalczyk, kl. III, SP w Piasku

Wyróżnienia:

Nikola Żurek, kl. II,
SP w Zrębicach

Grzegorz Kita, kl.
III, SP w Kamienicy Polskiej

Jan Matyl, kl. I, SP
w Starczy

Natalia Bazan, kl.
II, SP w Kamienicy Polskiej

Sebastian Sowiński,
kl. II, SP w Olbrachcicach,

Natalia Smoleń, kl.
II, SP w Piasku

 

Kategoria
jesień:

 

I miejsce –
Franciszek Dyba, kl. I, SP w Dąbrowie Zielonej

II miejsce – Lena
Choryłek, kl. II, SP w Mstowie

III miejsce – Zuzanna
Jeż, kl. II, SP w Lgoczance

Wyróżnienia:

Maja Grobelak, kl.
III, SP w Kłomnicach

Patryk Gorajek, kl.
III, SP w Zrębicach

Antonina Pióro, kl.
III, SP w Zrębicach

Maja Abramowicz, kl.
III, SP w Zrębicach

Franciszek Brysiak,
kl. I, SP nr 2 w Koniecpolu

Gabriel Wawrzyńczak,
kl. III, SP w Nieradzie

 

Kategoria
zima:

 

I miejsce – Mikołaj
Najduch, kl. II, SP w Kłomnicach

II miejsce – Wiktoria
Sztangierska, kl. I, ZSP nr 1 w Rędzinach

III miejsce – Oliwia
Płaneta, kl. I SP w Starczy

Wyróżnienia:

Gabriel Wawrzyńczak,
kl. III, SP w Nieradzie

Artur Caban, kl. II
SP w Kamienicy Polskiej

Alan Kozak, kl. I,
ZSP w Kościelcu

Klaudia Karlak, kl.
I, ZSP nr 1 w Rędzinach

Barbara Romanowska,
kl. I, SP w Skrzydlowie

Kaja Matyjaszczyk,
kl. I, SP w Rzerzęczycach

 

Kategoria
lato:

 

 

I miejsce – Lena
Wolniakowska, kl. I, ZSP nr 1 w Rędzinach

II miejsce – Martyna
Kokot, kl. II, Publiczna SP w Rybnej

III miejsce – Julia
Dziurkowska, kl. I, SP w Lusławicach

Wyróznienia:

Michalina Sobota, kl. II, SP w Kamienicy
Polskiej

Kaja Matyjaszczyk,
kl. I, SP w Rzerzęczycach

Szymon Nalewajka, kl.
III, SP w Starczy,

Wiktoria
Sztangierska, kl. I, ZSP nr 1 w Rędzinach

Antonina Urbaniak,
kl. I, SP nr 1 w Blachowni

Zofia Hollek, kl. II,
SP w Kolonii Poczesnej





Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).