Czwartek, 21 września 2023r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

Spotkanie opłatkowe niewidomych i niedowidzących

21 grudnia, 2015

Niezwykle ciepła, wręcz rodzinna atmosfera towarzyszyła spotkaniu opłatkowemu Koła Ziemskiego Polskiego Związku Niewidomych zorganizowanemu 18 grudnia w częstochowskim starostwie.

Licznie przybyli członkowie Koła, w tym grupa niedowidzących dzieci z rodzicami, przedstawiciele władz powiatu na czele z członkiem Zarządu Krzysztofem Smelą i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie reprezentowanym przez dyrektor Katarzynę Buchajczuk, a także przyjaciele i opiekunowie osób niewidomych i niedowidzących gromkimi oklaskami nagrodzili wzruszający spektakl jasełkowy w wykonaniu przedszkolaków z Poczesnej. Z podziwem wyrażali się ogromie pracy wychowawców przedszkola i samych przedszkolaków włożonej w przygotowanie tak pięknego występu.

Wyraźnie wzruszona prezes Koła Ziemskiego Mieczysława Michalik podziękowała pracownikom przedszkola w Poczesnej nie tylko za udział w uroczystości, ale także za prezent, które Koło od przedszkola otrzymało: różnego typu materiały biurowe niezbędne dla codziennego funkcjonowania Koła. Złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne i noworoczne, do których przyłączyli się także przedstawiciele władz powiatu. Zgodnie z tradycją odbyło się wspólne śpiewanie kolęd, po czym podzielono się opłatkiem. Było mnóstwo uścisków, życzeń i drobnych prezentów… Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, by spożyć potrawy przygotowane przez organizatorów.

Strona 1 z 1

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).