Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

Starosta wspiera sport!

09 sierpnia, 2023
Starosta wspiera sport!

Starosta wspiera sport!

Starosta Częstochowski Krzysztof Smela z rąk  Mariusza Kowalika otrzymał podziękowania od Klubu Sportowego Corona Rudniki. Klub odnosił w swojej historii liczne sukcesy. Corona prowadzi sekcję siatkarską oraz tenisa stołowego.

Jak podkreśla Starosta Smela- Sport jest ważnym elementem kształtowania charakterów dzieci i młodzieży. Aktywność fizyczna to nie tylko budowanie prawidłowych nawyków dotyczących higieny ruchowej i wynikająca z tego prewencja chorób cywilizacyjnych, ale także stwarzanie warunków motywacji do samodoskonalenia się i umiejętności pracowania nad własnymi słabościami. Dlatego Powiat Częstochowski od lat wspiera inicjatywy sportowe. Dziękuję całemu Zarządowi KS Corona Rudniki, za otrzymane wyróżnienie. Czuję się zaszczycony! Życzę wspaniałych sukcesów wszystkim zawodnikom. Może to właśnie Ci młodzi zawodnicy Corony,  stanowią zaplecze pokoleniowe i przyszłość polskiego sportu- dodaje Smela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).