Niedziela, 25 lutego 2024r. | Imieniny: Wiktora, Cezarego
Pokaż menu

Statuetki Starosty Częstochowskiego 2015 – wnioski

16 grudnia, 2015

Informujemy, iż ze względu na liczne pytania i prośby, została przedłużona do 31 grudnia br., procedura przyjmowania wniosków do Statuetek Starosty Częstochowskiego – 2015 w siedmiu kategoriach: Oświata, Kultura, Sport i Turystyka, Samorządność, Przedsiębiorczość, Zdrowie i Opieka Społeczna oraz Inne szczególne osiągnięcia.

Nominacja do tej nagrody jest dużym wyróżnieniem dla osób i organizacji z naszego powiatu. Jest także podziękowaniem za dotychczasową działalność na rzecz powiatu i jego mieszkańców.

Regulamin przyznawania wyróżnień Starosty Częstochowskiego „Za zasługi dla powiatu” wraz ze wzorem, na jakim należy zgłaszać kandydatury znajduje się w załącznikach oraz  na stronie internetowej: www.czestochowa.powiat.pl – baner „Statuetki Starosty Częstochowskiego” – pliki do ściągnięcia. Do dokumentacji proszę o dołączenie minimum 3 zdjęć w formie elektronicznej (płyta CD, USB) lub przesłanie ich na adres email: promocja@czestochowa.powiat.pl.

Wnioski należy składać w kancelarii ogólnej (pokój 3) Starostwa Powiatowego w Częstochowie przy ul. Jana III Sobieskiego 9.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).