Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Wręczono nagrody w Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym na Koszyczek …

18 kwietnia, 2023
Wręczono nagrody w Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym na Koszyczek …

Wręczono nagrody w Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym na Koszyczek Wielkanocny

17 kwietnia w kościele parafialnym p.w. Św. Walentego w Konopiskach odbyło się wręczenie dyplomów oraz nagród laureatom Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego na Koszyczek Wielkanocny. 

Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Konopiska Jerzy Żurek, Starosta Częstochowski Krzysztof Smela oraz Proboszcz Parafii w Konopiskach Ksiądz Eugeniusz Krzyśko.

Na konkurs wpłynęło 133 prace. Były to prace indywidualne oraz prace grupowe. Konkurs dedykowany był zarówno do najmłodszych przedszkolaków, uczniów, jak i do dorosłych oraz seniorów, każdy mógł wziąć w nim udział. Komisja oceniająca przyznała łącznie 34 nagrody.

Dyplomy, wyróżnienia, podziękowania i nagrody wręczyli m.in.: Członek Zarządu Powiatu Częstochowskiego Adam Morzyk i Zastępca Naczelnika Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Anna Dziewior.

Organizatorem konkursu było Gminne Centrum Kultury i Sportu. Nagrody były współfinansowane przez Powiat Częstochowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).